Soutěž: Jak sociální sítě změnily náš život?

Vyšlo 29 září 2011 - michlik

Společnost SODATSW vyhlásila  v souvislosti s uvedením nové vylepšené verze softwarového řešení Správce učebny druhou letošní soutěž pro školy – tentokrát s názvem Jak sociální sítě změnily náš život. Cílem soutěže je nyní podnítit žáky a studenty k analýze a zamyšlení nad internetem a přínosy i možnými riziky sociálních sítí.

Není pochyb o tom, že problematika sociálních sítí a jejich pozitivních i negativních dopadů na život lidí všech věkových skupin je navýsost aktuální. Právě proto by školy tomuto fenoménu ve výuce informatiky či společenskovědních oborů měly věnovat určitý prostor. Společnost SODATSW se v rámci svých vzdělávacích a popularizačních aktivit snaží svojí soutěží k tomu školy motivovat.

Pro kolektivy i jednotlivce

Soutěž je určena pro žákovské a studentské kolektivy i jednotlivce na základních i středních školách. Do soutěže může být přihlášen jakýkoli elektronický projekt – webové stránky, prezentace, či video – s tématem internetu a sociálních sítí. Žáci mohou v soutěžním projektu dát prostor jejich pozitivnímu přínosu i kritickému zhodnocení možných negativních aspektů.

Termín uzávěrky a ceny:

Kontaktujte nás nejpozději do 14.11.2011 na níže uvedenou e-mailovou adresu. Tvůrci deseti nejlepších projektů získají poukázku v hodnotě 1000 Kč na nákup v obchodě Datart. Škola, jejíž projekt odborná porota vyhodnotí jako nejlepší, pak obdrží naše profesionální bezpečnostní a výukové řešení Správce učebny včetně auditních modulů s licencí a technickou podporou na jeden rok.

Podrobnosti o soutěži Jak sociální sítě změnily náš život:

  • soutěž je určena pro základní i střední školy, kolektivy i jednotlivce
  • účastnit se může jakýkoli projekt v digitální podobě
  • odborná porota bude hodnotit technickou i obsahovou úroveň projektu
  • uzávěrka projektů: 14.11.2011
  • deset tvůrců nejlepších projektů získá poukázku na nákup v obchodním řetězci Datart v hodnotě 1000 Kč.
  • vítězná škola obdrží softwarové řešení Správce učebny od společnosti SODATSW včetně auditních modulů s licencí a technickou podporou na jeden rok

Tagy |,

antiviry digitální studium digitální škola domácí škola dotace dotační programy e-kniha e-learning EU Google inovace internet kampaň vzdělávací kampaň kampaň pro školy kancelář licence Linux Microsoft mobilní technologie mobilní telefony Open Source pc hry sociální sítě software soutěž správa IT technologie videohry vzdělávání výzkum Windows

Archiv