Nový multilicenční program Microsoftu pro školy

Vyšlo 21 června 2011 - Redakce

Společnost Microsoft připravuje nový multilicenční program vhodný pro základní, střední i vysoké školy. Multilicenční program s označením EES je podle vyjádření Microsoftu „obzvlášť výhodný v případech, kdy má škola více počítačů než zaměstnanců na pevný úvazek“. Licencování v systému EES probíhá na základě počtu pedagogických pracovníků i ostatních zaměstnanců školy.

Podrobnější informace o programu na svém webu zatím Microsoft připravuje. Základní materiály v češtině (prezentace, audio nahrávka) jsou zatím k dispozici ke stažení na službě Skydrive.  Program se týká jak platformových produktů, tak serverů a vývojářských nástrojů. Pro každou skupinu produktů ale platí mírně odlišné podmínky.

 

Tagy |, , ,

antiviry digitální studium digitální škola domácí škola dotace dotační programy e-kniha e-learning EU Google inovace internet kampaň vzdělávací kampaň kampaň pro školy kancelář licence Linux Microsoft mobilní technologie mobilní telefony Open Source pc hry sociální sítě software soutěž správa IT technologie videohry vzdělávání výzkum Windows

Archiv