Soutěž o nejlepší školní projekt vytvořený pomocí IT

Vyšlo 26 dubna 2011 - Redakce

V rámci svého nedávného průzkumu využití a správě počítačového vybavení ve školách vyhlásila společnost SODATSW soutěž o nejlepší školní projekt vytvořený za pomocí IT vybavení.

Soutěž je určena pro žákovské a studentské projekty vytvářené na základních i středních školách. Máte školní časopis, nahrávky školní kapely, vytvořili Vaši žáci a studenti zajímavý počítačový program, animaci nebo další nápaditý projekt? Pošlete nám do 20. 5. 2011 jeho dokumentaci nebo výsledky do naší soutěže. Tvůrci deseti nejlepších projektů získají nákupní poukázku v hodnotě 1000 Kč na nákup v obchodě Datart a škola, jejíž projekt odborná porota vyhodnotí jako nejlepší, pak obdrží řešení Správce učebny od společnosti SODATSW s licencí a technickou podporou na tři roky.

 

Informace o soutěži v kostce

  • Soutěž o nejlepší školní projekt vytvořený za pomoci školního ICT vybavení
  • Co je třeba udělat: poslat libovolnou dokumentaci nebo výsledek projektu na níže uvedenou e-mailovou adresu
  • Uzávěrka projektů: 20.5. 2011
  • Deset tvůrců nejlepších projektů získá 1000Kč poukázku na nákup v obchodním řetězci Datart, vítězná škola obdrží softwarové řešení Správce učebny od společnosti SODATSW.

Dokumentace a informace o projektech zašlete na adresu redakce@digitalnivyuka.cz nebo přímo společnosti SODATSW na adresu klara.navratilova@sodatsw.cz

antiviry digitální studium digitální škola domácí škola dotace dotační programy e-kniha e-learning EU Google inovace internet kampaň vzdělávací kampaň kampaň pro školy kancelář licence Linux Microsoft mobilní technologie mobilní telefony Open Source pc hry sociální sítě software soutěž správa IT technologie videohry vzdělávání výzkum Windows

Archiv