Soutěž o nejlepší školní projekt vytvořený pomocí IT

Vyšlo 26 dubna 2011 - Roman Kučera

V rámci svého nedávného průzkumu využití a správě počítačového vybavení ve školách vyhlásila společnost SODATSW soutěž o nejlepší školní projekt vytvořený za pomocí IT vybavení.

Soutěž je určena pro žákovské a studentské projekty vytvářené na základních i středních školách. Máte školní časopis, nahrávky školní kapely, vytvořili Vaši žáci a studenti zajímavý počítačový program, animaci nebo další nápaditý projekt? Pošlete nám do 20. 5. 2011 jeho dokumentaci nebo výsledky do naší soutěže. Tvůrci deseti nejlepších projektů získají nákupní poukázku v hodnotě 1000 Kč na nákup v obchodě Datart a škola, jejíž projekt odborná porota vyhodnotí jako nejlepší, pak obdrží řešení Správce učebny od společnosti SODATSW s licencí a technickou podporou na tři roky.

 

Informace o soutěži v kostce

  • Soutěž o nejlepší školní projekt vytvořený za pomoci školního ICT vybavení
  • Co je třeba udělat: poslat libovolnou dokumentaci nebo výsledek projektu na níže uvedenou e-mailovou adresu
  • Uzávěrka projektů: 20.5. 2011
  • Deset tvůrců nejlepších projektů získá 1000Kč poukázku na nákup v obchodním řetězci Datart, vítězná škola obdrží softwarové řešení Správce učebny od společnosti SODATSW.

Dokumentace a informace o projektech zašlete na adresu redakce@digitalnivyuka.cz nebo přímo společnosti SODATSW na adresu klara.navratilova@sodatsw.cz

Archiv