Projekt Malotřídky.cz popularizuje IT

Vyšlo 26 dubna 2011 - Redakce

Hlavně pro malé školy je určen vzdělávací projekt Malotřídky.cz, za nímž stojí dodavatel interaktivních výukových technologií J4W a firmy Hewlett-Packard a Microsoft. Cílem projektu je poskytovat informace o možnostech moderních informačních technologií a jejich využití při výuce. Projekt Malotřídky.cz by měl také vytvořit internetovou komunitu učitelů zajímajících se o IT a podle svého webu jim ulehčit „následování životního stylu dnešní doby, nové generace žáků“.

Nejbližší akcí připravovanou v rámci projektu je seminář firmy Microsoft s názvem Microsoft pro malotřídky a malé školy. Semináře pobíhají v různých městech po celý květen. Více informací naleznete na webu projektu.

antiviry digitální studium digitální škola domácí škola dotace dotační programy e-kniha e-learning EU Google inovace internet kampaň vzdělávací kampaň kampaň pro školy kancelář licence Linux Microsoft mobilní technologie mobilní telefony Open Source pc hry sociální sítě software soutěž správa IT technologie videohry vzdělávání výzkum Windows

Archiv