Aktualizace antiviru AVG 2011 přináší nové funkce

Vyšlo 09 března 2011 - Redakce

Jeden z nejpopulárnějších antivirových programů se dočkal další důležité aktualizace. Přichází nejen s potřebnými updaty, ale také funkčními novinkami.
Od nynějška je oficiálně k mání AVG 2011 verze 10.0.1204, která obsahuje na prvním místě pochopitelně vše staré a ověřené, ovšem přidává k tomu něco málo zajímavých a důležitých novinek.
Předně: radikálních úprav doznalo uživatelské rozhraní, jež se v žádném případě nedá označit za nepovedené. V druhé řadě tu máme propracovanější ochranu u cloudových nasazení. A do třetice nám přibyla i funkce známá jako Identity Protection (ta se donedávna prodávala za 14,99 liber jako samostatný produkt). Více informací najdete na webu AVG.

Zdroj: Extra Publishing

Tagy |, ,

antiviry digitální studium digitální škola domácí škola dotace dotační programy e-kniha e-learning EU Google inovace internet kampaň vzdělávací kampaň kampaň pro školy kancelář licence Linux Microsoft mobilní technologie mobilní telefony Open Source pc hry sociální sítě software soutěž správa IT technologie videohry vzdělávání výzkum Windows

Archiv