EU peníze školám – kde hledat informace

Vyšlo 27 února 2011 - Redakce

Projekt EU peníze školám vznikl s cílem zjednodušit žadatelům přístup k evropským dotacím z programu Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK). Jeho hlavní výhodou je použití tzv. šablon klíčových aktivit, které by měly školám zásadně zjednodušit přípravu projektové žádosti. V rámci některých šablon je možné do projektu zahrnout i pořízení školního IT vybavení a to jak hardwaru (notebooků, projektorů atd.), tak i softwaru. Je nutné také poznamenat, že projekt se týká pouze mimopražských základních škol.

Informace o projektu jsou mírně chaotické a je nutné je trochu hledat, přikládáme proto komentované odkazy na nejdůležitější informační zdroje:

Tagy |, ,

antiviry digitální studium digitální škola domácí škola dotace dotační programy e-kniha e-learning EU Google inovace internet kampaň vzdělávací kampaň kampaň pro školy kancelář licence Linux Microsoft mobilní technologie mobilní telefony Open Source pc hry sociální sítě software soutěž správa IT technologie videohry vzdělávání výzkum Windows

Archiv